Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Rolety Plisowane

Pilsy to elegancki i funkcjonalny sposób ozdobienia okien

Żaluzje plisowane (plisy) są doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie są zwolennikami elementów skórzanych i aluminiowych. W łatwy sposób pozwalają regulować dostęp światła do wnętrza utrzymując odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Istnieje możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna poprzez przesunięcie żaluzji w górę lub w dół. Decydując się na żaluzje plisowane wybierają Państwo nie tylko skuteczną ochronę przed nadmiarem promieni słonecznych, ale również zapewniają sobie i swojej rodzinie poczucie komfortu i intymności.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Jakość i funkcjonalność

Proponowane przez naszą firmę żaluzje plisowane wykonane są ze sprawdzonych i trwałych materiałów, co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność. W zależności od Państwa potrzeb można zastosować różne rodzaje sterowania: linką, uchwytem lub sterowanie elektryczne za pomocą pilota. Plisy wyposażone są w magnesy montowane na górnej lub dolnej listwie, które pozwalają na dokładniejsze zamknięcie żaluzji.

Korystyka i kształty

W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje plisowane w różnych kolorach i kształtach, także tych nietypowych. Jest to jedna z największych zalet tego produktu, ponieważ można je dopasować do każdego rodzaju okien bez względu na ich kształt i położenie (skosy, łuki, etc.). Duża gama kolorów tkanin oraz ich tekstury pozwala nie tylko na perfekcyjne dopasowanie stopnia zaciemnienia pomieszczenia, ale również na spełnienie estetycznych oczekiwań klienta. Miłośnicy wielokolorowych aranżacji będą również zadowoleni, ponieważ istnieje możliwość zastosowania dwóch różnych kolorów plisy na jednym oknie bądź na dwóch oknach w tym samym pomieszczeniu. Ważną zaletą żaluzji plisowanych jest również łatwość ich czyszczenia, gdyż plisy po zdjęciu wystarczy wypłukać w wodzie z użyciem łagodnego detergentu.

Dzięki żaluzjom plisowanym Państwa dom, mieszkanie lub gabinet nabierze wyjątkowego i nowoczesnego charakteru, a wszystko to w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

Żaluzje plisowane realizacje

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102