Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Rolety dzień i noc

Ochrona i komfort

Rolety dzień i noc to nowość na polskim rynku, która charakteryzuje się naprzemianległymi pasami o różnym stopniu transparentności. W momencie zwijania rolety pasy nachodzą na siebie chroniąc wnętrze przed światłem. Dodatkowo jeśli chcą Państwo cieszyć się pełnymi promieniami słońca rolety można całkowicie podnieść. W ten sposób łatwo reguluje się ilość wpadającego do wnętrza światła oraz dostosowuje jego natężenie do indywidualnych potrzeb klienta.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Oryginalna kolorystyka i wzory

Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodnym wzorom znajdującym się w ofercie Screen Studio Poznań mogą Państwo stworzyć oryginalne aranżacje okienne nadając wnętrzom niepowtarzalny charakter. Atrakcyjne łączenie dwóch rodzajów pasów w roletach dzień i noc daje niekończące się możliwości odpowiednie do każdego stylu.

Montaż i obsługa

Rolety dzień i noc można montować bezpośrednio na ramie okiennej za pomocą specjalnych wieszaków unikając w ten sposób wiercenia otworów, które niszczą okna. Dodatkowo mają Państwo do wyboru montaż rolet dzień i noc w ozdobnej kasecie z prowadnicami, wykonanej z wysokiej jakości PCV lub aluminium. Dzięki temu wnętrze nie tylko zyskuje elegancki wygląd, ale również prowadnice chronią przed przedostawaniem się do pomieszczenia szczelinami dodatkowych promieni słonecznych. Jeśli jednak posiadają Państwo duże okna polecamy wolnowiszący system montowania rolet dzień i noc. Dzięki wytrzymałym elementom można cieszyć się zarówno skuteczną ochroną, jak i bezpieczeństwem.

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102