Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Moskitiery plisowane

Solidne i trwałe

Moskitiery plisowane to nowoczesny system skutecznej ochrony przed owadami, insektami oraz opadami z drzew i kwiatów. Mogą być montowane bezpośrednio na ramie drzwiowej  lub okiennej poprzez przyklejenie czy przykręcenie oraz na fasadzie budynku. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i aluminium odpornego na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu będą Państwo mogli cieszyć się trwałością produktu. Harmonijkowy układ siatki sprawia, że po zsunięciu moskitier nie zajmuje wiele miejsca. Istnieje możliwość zsuwania moskitiera w różnych kierunkach (góra i dół, na boki w jedną stronę, do środka lub dwustronnie).  Montowane prowadnice są lekkie i stabilne. Dodatkową zaletą tego systemu ochronnego jest niskoprogowa konstrukcja przede wszystkim ważna dla osób starszych i niepełnosprawnych.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Komfort i funkcjonalność

Moskitiery plisowane doskonale sprawdzają się zarówno przy dużych powierzchniach np. wyjściach balkonowych lub tarasowych, jak i przy wąskich oknach. Aby zabezpieczyć moskietiery poza sezonem wystarczy zdemontować ich ruchomą część poprzez szybkie i łatwe wypięcie pakietu.

W naszej ofercie znajdą Państwo moskitiery plisowane w różnych kolorach i odcieniach profili m.in. białym i brązowym, co pozwala na dopasowanie odpowiednich barw do wnętrza i fasady budynku. Do wyboru są również barwy siatek.

Moskitiery plisowane realizacje

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102