Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Rolety materiałowe

Różnorodność kolorów i tkanin

Rolety materiałowe są obecnie jednym z najpopularniejszych rodzajów zasłon okiennych. Dzięki nowoczesnym tkaninom, z których są wykonane zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, a różnorodność kolorów i wzorów pozwala na ich idealne dopasowanie do każdego wnętrza. Niezwykle ważną cechą tego typu rolet jest bardzo zróżnicowany poziom ich transparentności. Niezależnie od tego, gdzie mają być zamontowane z pewnością znajdą Państwo produkt idealny dla siebie. Tkaniny używane w roletach materiałowych są wysokiej jakości, odporne na wyblaknięcia i rozciąganie powodowane dużym nasłonecznieniem. Ponadto Screen Studio Poznań w swojej ofercie zawiera tkaniny podgumowane, które skutecznie odbijają promienie słoneczne zapewniając użytkownikom komfort i wygodę.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Rodzaje rolet materiałowych

Istnieje kilka rodzajów rolet materiałowych, które można znaleźć w ofercie Screen Studio Poznań, co daje Państwu możliwość na perfekcyjne ich dopasowanie do każdego wnętrza.

Rolety materiałowe bezinwazyjne montowane są bezpośrednio na ramie okiennej i nie wymagają wiercenia w niej żadnych dziur i otworów. Ich montaż zajmuje więc tylko kilka minut bez używania specjalistycznych narzędzi.

Rolety materiałowe w kasecie, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje kaseta oraz prowadnice, które sprawiają, że cała zasłona wygląda stylowo i elegancko. Roleta montowana jest bezpośrednio na ramie okiennej, dlatego nie ma potrzeby wiercenia w niej otworów. System prowadzeń utrzymuje tkaninę przy samej szybie, dzięki czemu nawet przy uchylonym oknie nie ma obawy przed odsłonięciem okna i powiewaniem tkaniny.

Rolety materiałowe wolnowiszące idealnie nadają się do każdego rodzaju okien, zarówno tych małych, jak i tych dużych np. balkonowych czy tarasowych. Rolety wolnowiszące montowane są bezpośrednio na ścianie lub suficie, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i stabilnego montażu. Przy tym jakość wykonania oraz konstrukcji sprawia, że całość prezentuje się elegancko i estetycznie.

Rolety materiałowe realizacje

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102