Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Refleksole

Komfort optyczny i naturalna klimatyzacja

Produktem, który zapewni Państwu komfort optyczny i termiczny jest roleta typu refleksol. Jest to roleta materiałowa z możliwością montażu wewnątrz lub na zewnątrz przeszklonych powierzchni pionowych.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Funkcjonalność

Refleksole to rolety, które pomagają utrzymać stałą i komfortową temperaturę w pomieszczeniach szczególnie narażonych na działanie promieni słonecznych. Tkaniny stosowane do ich produkcji dają możliwość nawet pełnego zaciemnienia wnętrza, co jest pożądanym efektem np. w salach kinowych lub wykładowych. Właściwości rolet typu refleksol pozwolą Państwu zaoszczędzić energię i tym samym pieniądze. W zależności od modelu rolety refleksol oferujemy napęd ręczny lub elektryczny oraz profil przeciwwietrzny stabilizujący roletę. Elementem opcjonalnym wyposażenia jest automatyka pogodowa.

Trwałość i estetyka

Stabilna konstrukcja rolet typu refleksol wykonana jest z odpornego na działanie czynników atmosferycznych aluminium. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość lakierowania konstrukcji rolety na dowolny kolor z palety RAL. Ponadto mogą Państwo wybrać spośród wysokiej klasy tkanin o różnych strukturach (tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen) i w wielu kolorach.

Jeśli chcą mieć Państwo słońce pod kontrolą, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Screen Studio Poznań.

Refleksole realizacje Poznań

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102