Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Żaluzje drewniane

Naturalna kolorystyka

Żaluzje drewniane wykonane są z tradycyjnych materiałów, dlatego charakteryzuje je naturalne piękno, które idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Wiele rodzajów drewna oraz jego odcieni umożliwia zaprojektowanie pomieszczeń w przytulnym, ciepłym klimacie z nutą stylu retro. Jedną z zalet tego typu żaluzji jest bliska naturze kolorystyka, zapewniająca efektywne rozproszenie światła słonecznego przenikającego do wnętrza pomieszczenia oraz odporność na wyblaknięcia.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Solidność wykonania i jakość

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty, nadające się zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Żaluzje drewniane można wykonać z listewek o różnych szerokościach w zależności od okien oraz wnętrz, do których mają być dopasowane. Decydując się na produkty z oferty Screen Studio Poznań mogą być Państwo pewni precyzji z jaką są one wykonane oraz solidnego i estetycznego wykończenia. Ponadto żaluzje drewniane charakteryzuje niezwykła wytrzymałość materiału, dlatego można cieszyć się nimi długimi latami.

Wygoda i bezpieczeństwo

Codzienne użytkowanie żaluzji drewnianych jest równie proste jak pozostałych rodzajów osłon wewnętrznych. Zastosowane w tych modelach żaluzji mechanizmy pozwalają na łatwe i szybkie regulowanie poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Ponadto ich użytkownicy mogą cieszyć się poczuciem komfortu i bezpieczeństwa.

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102