Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Rolety screen

Perfekcyjna ochrona słoneczna i nowoczesna fasada

Rolety screen to nowoczesny produkt, który cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Są to rolety montowane na przeszklonych powierzchniach o dużych rozmiarach. Stanowią więc świetną alternatywę w stosunku do żaluzji fasadowych. Jeżeli zdecydujcie się Państwo na rolety screen możecie być pewni, że otrzymacie produkt w pełni odpowiadający Waszym oczekiwaniom zarówno estetycznym jak i praktycznym.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Funkcjonalność

Najważniejszą funkcją rolet screen jest ochrona wnętrza domu, mieszkania, biura czy gabinetu przed światłem i ciepłem słonecznym. Rolety screen odbijają promienie UV nawet do 98% jednocześnie nie powodując nadmiernego zaciemnienia wnętrza. Mogą Państwo cieszyć się komfortową temperaturą pomieszczeń bez użycia wymagającej nakładu kosztów klimatyzacji. Rolety screen są nie tylko korzystną alternatywą w stosunku do klimatyzacji, ale stanowią również barierę przed insektami i zanieczyszczeniami oraz chronią Państwa prywatną przestrzeń przed wzrokiem ciekawskich. Korzyści z używania rolet screen docenią Państwo także w miesiącach jesienno-zimowych, ponieważ ograniczają one utratę ciepła.

Wysoka jakość

Rolety screen to rolety tekstylne, do produkcji których używa się wyłącznie wysokiej jakości tkanin wykonanych z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC. Dzięki temu, że materiały rolet screen oferowanych przez naszą firmę odporne są na wyblaknięcie oraz na wpływy wszystkich warunków atmosferycznych, unikną Państwo ich częstej konserwacji.

Estetyka

Rolety screen wyróżniają się eleganckim i nowoczesnym designem. Nadają fasadzie budynku modny i niepowtarzalny wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tkanin przepuszczających lub nieprzepuszczających światło do wnętrza. Ponadto dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną, która odpowiada najnowszym trendom na rynku.

Wybierając produkt naszej firmy otrzymają Państwo gwarancję najwyższej jakości, niezawodności i korzystnej ceny.

ROLETY SCREEN realizacje

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102