Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Markizy

Praktyczna forma dekoracji budynku

W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo markizy, które wyróżniają się bardzo szerokim zastosowaniem. Jeśli chcieliby Państwo skutecznie zacienić swoje miejsce wypoczynku w ogrodzie, na tarasie lub balkonie, markizy to najlepszy produkt dla Was. Markizy stosowane są nie tylko w domach i mieszkaniach, ale chronią też przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym witryny sklepowe, ogródki kawiarniane i restauracyjne.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Markizy Poznań

Estetyczny wygląd

Markiza jako zewnętrzny element budynku wpływa na jego wygląd. Szeroka paleta kolorów oraz tkanin umożliwia dopasowanie markizy do każdej fasady budynku. Najwyższej jakości komponenty, z których została wykonana, gwarantują Państwu elegancję, estetykę, niezawodną funkcjonalność oraz długotrwałość.

Funkcjonalność

Markiza chroni przed wieloma czynnikami atmosferycznymi, takimi jak słońce, deszcz czy wiatr. Jest to stabilna konstrukcja aluminiowa z ramionami, w których zastosowano łańcuchy Flyer’a wpływające na wytrzymałość i trwałość markizy. W zależności od tego jaki model Państwo wybiorą, oferujemy markizy z napędem ręcznym lub elektrycznym, z kasetą, do której zwijana jest tkanina, bez kasety lub z daszkiem, z różnym kątem nachylenia oraz możliwością wykorzystania ramion krzyżowych. Opcjonalne dodatki wyposażenia to automatyka pogodowa oraz oświetlenie LED.

Jeśli zdecydują się Państwo wybrać markizy oferowane przez naszą firmę, gwarantujemy, że otrzymają Państwo produkt nie tylko najwyższej jakości i w korzystnej cenie, ale także w pełni dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Galeria

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102