Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Systemy Veranda

Naturalna klimatyzacja i komfort optyczny

System Veranda to rolety tekstylne montowane za pomocą aluminiowych uchwytów mocujących wewnątrz lub na zewnątrz przeszklonych powierzchni poziomych, takich jak np. świetliki dachowe o niereguralnych i symetrycznych kształtach (trapezy, trójkąty) lub ogrody zimowe.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Energooszczędność

Najważniejszym zadaniem systemu Veranda jest ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem się. Dzięki zmniejszonej konieczności korzystania z klimatyzacji, zastosowanie Verandy pozwoli Państwu zaoszczędzić energię.

Funkcjonalność

W celu spełnienia Państwa potrzeb i oczekiwań Veranda posiada system naciągu tkaniny, który utrzymuje jej napięcie nawet na dużych, ukośnych i poziomych powierzchniach. Veranda to nie tylko komfort termiczny, ale również optyczny. Struktura tkanin HIGH-T-TEX niweluje w znacznym stopniu kontrasty powstające podczas wpadania światła słonecznego do wnętrza Państwa domu, mieszkania, biura. Obsługę systemu Veranda ułatwia napęd elektryczny.

Wysoka jakość

Wytrzymałość rolet gwarantują najwyższej jakości tkaniny HIGH-T-TEX oraz stabilna konstrukcja aluminiowa z możliwością lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Jeśli chcą Państwo cieszyć się wysokiej jakości produktem z wieloletnią gwarancją, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy.

Systemy Veranda galeria

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102