Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Rolety rzymskie

Wysoka jakość i niepowtarzalny design

Rolety rzymskie nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, ale stanowią również efektowną dekorację pomieszczenia nadając mu niepowtarzalny charakter. Od tradycyjnych rolet odróżnia je sposób składania, który sprawia, że tkanina nie jest zwijana, lecz unoszona ku górze układa się w eleganckie marszczenia nakładające się na siebie. Oferowane przez Screen Studio Poznań rolety rzymskie wykonywane są z najlepszych jakościowo materiałów o różnych kolorach i wzorach.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Skuteczna ochrona

W zależności od potrzeb klienta doradzamy wybór odpowiedniej tkaniny do rolet rzymskich, ponieważ to właśnie od niej zależy stopień rozproszenia światła i zaciemnienia pomieszczenia. Jeśli cenią sobie Państwo prywatność polecamy montaż rolet rzymskich zaciemniających, które idealnie nadają się do sypialni czy łazienki. Natomiast dla zwolenników jasnych i przestronnych pomieszczeń proponujemy rolety rzymskie rozpraszające światło, które wpada do wnętrza pomieszczenia. Ten drugi rodzaj rolet jest przeznaczony przede wszystkim do salonów dziennych i wszelkiego typu gabinetów.

Montaż i obsługa

Rolety rzymskie charakteryzuje prosty montaż i wygodna obsługa. Można je umieścić zarówno we wnęce okiennej na ścianie, jak i na suficie. Nasza profesjonalna ekipa dokonuje indywidualnych pomiarów, idealnie dopasowując rolety do każdego rodzaju okna. W zależności od życzeń klienta sterowanie odbywa się za pomocą systemu łańcuszkowego, sznurkowego lub napędu elektrycznego. Ważną zaletą rolet rzymskich jest łatwość ich zdejmowania i możliwość szybkiego czyszczenia.

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102