Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Pergole

Estetyczna ochrona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa
Pergola to specjalny model markizy, która chroni przed słońcem, deszczem i wiatrem tarasy oraz ogródki kawiarniane i restauracyjne. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różne modele pergoli, których właściwości możemy dostosować do  potrzeb i oczekiwań klienta.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.
Pergole Poznań Na Wymiar (10)
Pergole Poznań Na Wymiar (4)

Trwałość i estetyka

Niezależnie od wybranego modelu pergoli, gwarantujemy Państwu wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji aluminiowej konstrukcji lakierowanej proszkowo kolorami z palety RAL. Stosujemy tkaniny wyłącznie wysokiej klasy (np. akrylowe, PVC) dostępne w różnych kolorach i wzorach. Odporność na wiatr zapewnia bardzo wysoki poziom stabilności pergoli.

Funkcjonalność

Oferujemy pergole w wersji wolnostojącej lub przyściennej. Opcjonalne wyposażenie niektórych modeli to oświetlenie LED i automatyka pogodowa. Komfortową pracę pergoli umożliwia sterowanie elektryczne. Skuteczną ochronę przeciwdeszczową zapewni Państwu zamontowany w konstrukcji system odprowadzania wody.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, dla której najważniejszym celem jest zadowolenie klientów. Markizy na wymiar – tylko u nas.

Pergole Poznań Na Wymiar (14)

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102