Zaznacz stronę
Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Żaluzje fasadowe

Oryginalny i funkcjonalny element fasady

Preferują Państwo rozwiązania nie tylko praktyczne, ale również eleganckie i estetyczne. Nasza oferta obejmuje żaluzje fasadowe, które nadadzą Państwa domowi nowoczesny i niepowtarzalny charakter.

Żaluzje fasadowe stosuje się przede wszystkim w zaciemnianiu szklanych fasad i okien o dużych rozmiarach. Montowane są na zewnątrz fasady, dzięki czemu montaż oraz wszelkie prace konserwacyjne przebiegają szybko i czysto, bez żadnych zabrudzeń we wnętrzu Państwa domu, mieszkania, biura czy gabinetu.

2 lata gwarancji

W razie problemów pomagamy i serwisujemy.

Produkt na wymiar

Darmowa wycena i zamówienie idealnie pasujące do okien.

Gwarancja jakości

Stosujemy tylko najlepsze materiały.

Najwyższa jakość i estetyka

Żaluzje fasadowe charakteryzują się dużą stabilnością i wytrzymałością. Jest to lekka i prosta konstrukcja, do wykonania której stosujemy wysokiej jakości produkty z wytrzymałego i odpornego na korozję aluminium. Chcąc spełnić wszystkie Państwa estetyczne wymagania oferujemy duży wybór kolorów, osłon oraz dwa rodzaje listew: w kształcie litery C o szerokości 80 mm i w kształcie litery Z o szerokości 90 mm. Ruchome listwy, które wykonano z taśmy aluminiowej o szerokości 0,42 mm, pokryte są lakierami odpornymi na działanie wszystkich czynników atmosferycznych oraz mechanicznych.

Niezawodna funkcjonalność

Obok walorów estetycznych, które wpłyną na atrakcyjność państwa domu, żaluzje fasadowe są też bardzo funkcjonalne. Ich najważniejszą zaletą jest ochrona wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem, które w okresie wiosenno – letnim powoduje zbyt wysoką i niekomfortową temperaturę w pomieszczeniach. Dzięki możliwości płynnego sterowania kątem nachylenia listew sami Państwo wybierają natężenie światła, które dociera do wnętrza. Żaluzje fasadowe zapewniają zarówno komfort termiczny jak i optyczny. Ponadto przyczyniają się do obniżenia poziomu hałasu. W celu zwiększenia funkcjonalności produktu oferujemy możliwość wyboru napędu elektrycznego lub ręcznego oraz automatyki pogodowej.

Zapraszamy do skorzystania z usług Screen Studio Poznań. Najwyższa jakość, niezawodność i korzystne ceny to nasz znak firmowy.

Bezpłatny pomiar i wycena. Tel. 570 101 102